Reżyseria:
Jaroslav NovotnýZdjęcia:
Adolf NavaraMuzyka:
Štěpán KoníčekObsada:
Jana Březinová, Jarmila Švehlová, Jan Kanyza, Květa Fialová, Vladimír Ráž, Vladimír Šmeral, Hana Maciuchová, Zdeněk Martínek, Josef Větrovec, Dana Medřická, Jaroslava Tichá, Jiří Pleskot (więcej)Obsada
Jana Březinová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jarmila Švehlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy moi bliscy (1999)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Lékaři (1988) (film telewizyjny)
Jan Kanyza
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Vladimír Ráž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Vladimír Šmeral
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Skowronki na uwięzi (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Hana Maciuchová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Zdeněk Martínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Melduję posłusznie! (1957)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Dana Medřická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Jaroslava Tichá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Uroczystość żałobna (1969)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Jiří Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Karel Šebesta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Záchvěv strachu (1984)
Petr Haničinec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Josef Bek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Biała pani (1965)
Josef Kalena
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (film telewizyjny)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)
Chléb a písně (1971) (film telewizyjny)
Štěpán Bulejko
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Daleka droga (1948)
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Karel Fořt
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Petr Patera
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Chléb a písně (1971) (film telewizyjny)
Rapotínská tragédie (1970) (film telewizyjny)
Karolína Pevná
Najlepsze filmy:
Této noci v tomto vlaku (1984) (film telewizyjny)
Jak se rozloučit s Odettkou (1984) (film telewizyjny)