Reżyseria:
Jaromír BorekScenariusz:
Pavel HajnýZdjęcia:
Martin BenoniMuzyka:
Milan DvořákObsada:
Oldřich Vlach, Bronislav Poloczek, Miroslav Zounar, Karel Koloušek, Eva Asterová, Kateřina Pindejová, Hana Vávrová-Heřmánková, Luboš Veselý (więcej)Obsada
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Bronislav Poloczek
Polska
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Hotovo, konec! (2003) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Miroslav Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Karel Koloušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Utopím si ho sám (1989) (film telewizyjny)
Veselé windsorské paničky (1974) (nagranie teatralne)
Eva Asterová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Signum laudis (1980)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Kateřina Pindejová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Babí léto (2001)
České století (2013) (serial)
Známí neznámí (2021)
Hana Vávrová-Heřmánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Pražská 5 (1988)
W przygranicznej wiosce (1979)
Luboš Veselý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Libuše Štědrá
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jiří Němeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Jan Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Happy End (1967)
Skradziony balon (1966)
Vlastimil Hašek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dolina pszczól (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Blažena Slavíčková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Zdeněk Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Blanka Blahníková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vlčí halíř (1975) (film telewizyjny)
Recepta na życie (1984)
Tetinka (1977) (film telewizyjny)
Jan Kotva
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Lampy naftowe (1971)
Jakub Zdeněk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ztracená brána (2012) (serial)
Skalpel, proszę! (1985)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Petr Pospíchal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Václav Sloup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Romeo, Julie a tma (1959)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)