Obsada
Ctislav Doseděl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vincenz Priessnitz (1999)
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Nina Divíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (1991) (nagranie teatralne)
Jan Kačer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Dolina pszczól (1967)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Martin Kubačák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Tři mušketýři (2002) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bořivoj Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Antonín Kaška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vincenz Priessnitz (1999)
Poslední mejdan (1984)
Zdeněk Forejt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vincenz Priessnitz (1999)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Hanuš Bor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Na kometě (1970)
Specialita šéfkuchaře (1999) (film telewizyjny)
Jan Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tajemnica stalowego miasta (1978)
Proč? (1987)
Dlouhá míle (1989) (serial)
Jindřich Bonaventura
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Przypadek dla początkującego kata (1969)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jan Nemejovský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Poslední motýl (1990)
Rudolf Máhrla
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hanele (1999)
Vincenz Priessnitz (1999)
Radko Choc
Najlepsze filmy:
Vincenz Priessnitz (1999)
Igrok (1972)
Dny zrady II. (1973)
Miroslav Středa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Věra Janků
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Vincenz Priessnitz (1999)
Milena Asmanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Kamenný řád (1975) (serial)
Vincenz Priessnitz (1999)
Pavel Handl
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Noc panny młodej (1967)
Bumerang (1996)
Jaroslava Vysloužilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Ja, Julinka i koniec wojny (1965)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Karel Novák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vincenz Priessnitz (1999)
Bloudím (2010)