Odcinki(78)
-
Potřebuješ ochranku (E31)
-
Kdo se bojí na ples (E32)
-
Naďa klade past (E33)
-
Smíšené pocity (E34)
-
Krtek (E35)
-
Ženská řešení (E36)
-
Mafián vs. famílie (E37)
-
Mateřské znaménko (E38)
-
Máma z basy (E39)
-
V rámci možností (E40)
-
Kdo je tady hvězda? (E41)
-
Spravedlnost jako větrník (E42)
-
Nevěsta na útěku (E43)
-
Slova nejsou všechno (E44)
-
Zachraňte Lukáše Hartmana (E45)
-
Kvůli tobě (E46)
-
Chata je lék (E47)
-
Výtah, ledovec a klíčenka (E48)
-
Chaloupka strýčka Toma (E49)
-
Budeme jen kamarádi (E50)
-
Otec a matka (E51)
-
Neboj se a věř mi (E52)
-
Tři jména (E53)
-
Třetí koleno (E54)
-
Jizva krásné doktorky (E55)
-
Vakcína lží (E56)
-
Matka na scéně (E57)
-
Vůbec žádný plány (E58)
-
Volá Londýn (E59)
-
Faul na domácím hřišti (E60)
Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Adéla Gondíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Škoda lásky (2013) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Marek Němec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Natálie Halouzková
Czechy
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Jan Nedbal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Informator (2020) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Taková normální rodinka (1971) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Kristýna Frejová
Czechosłowacja
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Patricie Pagáčová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Martin Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petr Vaněk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Daniela Šinkorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Klára Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)