Reżyseria:
Jaroslav NovotnýZdjęcia:
Vladimír OpletalMuzyka:
Milan BláhaObsada:
Jiří Němeček, Ota Sklenčka, Zdeněk Řehoř, Otakar Brousek st., Vladimír Krška, Josef Větrovec, Otto Šimánek, Jiřina Jirásková, Čestmír Řanda st., Josef Bláha, Zuzana Kočová, František Hanus (więcej)Obsada
Jiří Němeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Vladimír Krška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Otto Šimánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Diabelski wynalazek (1958)
Jiřina Jirásková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Josef Bláha
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Zuzana Kočová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Srebrny wiatr (1954)
Spravedlnost pro Selvina (1968) (film telewizyjny)
Kde řeky mají slunce (1961)
František Hanus
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Był sobie król (1954)
Světla Svozilová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Josef Vošalík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Biała pani (1965)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Revizor (1933)
Jarmila Smejkalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Przybrana córka, czyli szlachetny milioner (1949)
Věra Budilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Libuše Pospíšilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Radúz a Mahulena (1959) (film telewizyjny)
Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)
Volná noha (1989)
Alexandra Myšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Romeo, Julie a tma (1959)
Daleka droga (1948)
Ludmila Vostrčilová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zdeněk Hodr
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Przygody Münchhausena (1961)