Reżyseria:
Jaroslav NovotnýZdjęcia:
Jindřich NovotnýMuzyka:
Jan BedřichObsada:
Ota Sklenčka, Luděk Munzar, Radoslav Brzobohatý, Radovan Lukavský, Vlasta Fabianová, Otakar Brousek st., Bedřich Prokoš, Vladimír Šmeral, Zdeněk Procházka, Miloš Linka, Eduard Kohout (więcej)Obsada
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Luděk Munzar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984) - narrator
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Radoslav Brzobohatý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Radovan Lukavský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vlasta Fabianová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Krakatit (1948)
Zločin na Zlenicích hradě (1971) (film telewizyjny)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Bedřich Prokoš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Kelner, płacić! (1980)
Vladimír Šmeral
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Skowronki na uwięzi (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Zdeněk Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hvězda zvaná Pelyněk (1964)
Tu są lwy (1958)
Poklad byzantského kupce (1966)
Miloš Linka
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Někoho jsem zastřelil (1966) (film telewizyjny)
Jan Roháč z Dubé (1947)
Eduard Kohout
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Przygody Münchhausena (1961)
Skradziony balon (1966)
Antonín Molčík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Krowa (1993)
Vojta Plachý-Tůma
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sobór w Konstancji (1954)
Jan Žižka (1955)
Gra bez reguł (1967)
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Otomar Korbelář
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dumna królewna (1952)
Przybrana córka, czyli szlachetny milioner (1949)
Lucerna (1960) (film telewizyjny)
Bedřich Šetena
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wyprawa w przeszłość (1955) - narrator
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)