Reżyseria:
Eva SadkováScenariusz:
Eva SadkováZdjęcia:
Alois NožičkaMuzyka:
Miloš HolečekObsada:
Jitka Smutná, Vlastimil Brodský, Marie Glázrová, Josef Větrovec, Oldřich Vízner, Alois Švehlík, Zdeněk Martínek, Karel Urbánek, Petr Kostka, Jaroslava Tichá, Jaroslav Mareš, Václav Sloup (więcej)Obsada
Jitka Smutná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vlastimil Brodský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Na skraju lasu (1976)
Światowcy (1969)
Marie Glázrová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Był sobie król (1954)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Oldřich Vízner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Postrzyżyny (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Alois Švehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Czarni baronowie (1992)
Zdeněk Martínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Melduję posłusznie! (1957)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Karel Urbánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)
Petr Kostka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Jaroslava Tichá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Uroczystość żałobna (1969)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Jaroslav Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Václav Sloup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Romeo, Julie a tma (1959)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Jan Kuželka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Kelner, płacić! (1980)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Vlasta Vlasáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Ať hodí kamenem (1975) (film telewizyjny)
Němá barikáda (1949)
Tomáš Muchka
Najlepsze filmy:
Szesc niedzwiedzi i klown Cebulka (1972)
Muž v osidlech (1973) (film telewizyjny)
Návraty (1972)
Ilja Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Věra Galatíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Zdeněk Kryzánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Dolina pszczól (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)