Reżyseria:
Jan MatějovskýZdjęcia:
Eduard LandischMuzyka:
Ivo VyhnálekObsada:
Jan Tříska, Blažena Holišová, Ilja Prachař, Ivanka Devátá, Čestmír Řanda st., Ferdinand Krůta, Vítězslav Vejražka, Zdeněk Řehoř, Otto Budín, Nataša Gollová, Josef Velda, Oldřich Janovský (więcej)Obsada
Jan Tříska
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Blažena Holišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ilja Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Ivanka Devátá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Nezralé maliny (1980) (film telewizyjny)
Najlepsza kobieta mojego zycia (1968)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Vítězslav Vejražka
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Dolina pszczól (1967)
Diabelska przepasc (1961)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Otto Budín
Austria
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Nataša Gollová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Josef Velda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Oldřich Janovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Skowronki na uwięzi (1969)
Zločin lorda Savila (1967) (film telewizyjny)
Milan Mach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Josef Kozák
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Romeo, Julie a tma (1959)
Tajemnica krwi (1953)
Bohumil Šeda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romanetto (1970) (film telewizyjny)
Pracka v láhvi (1978) (film telewizyjny)
Co je platno kázat (1977) (film telewizyjny)
Ivo Niederle
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Wóz do Wiednia (1966)
Mirko Musil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Drahomíra Fialková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nejistá sezóna (1987)
All Quiet on the Western Front (1979) (film telewizyjny)
Morgiana (1972)
Helena Bendová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Teoria uwodzenia (1969)
Nevěsta (1970)
Útěk (1967)
Eva Tauchenová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vrať se do hrobu! (1989)
Dzikie pszczoły (2001)
Słońce, siano i parę razy po gębie (1989)