Obsada
Markéta Hrubešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Kroniki młodego Indiany Jonesa (1992) (serial)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Przekraczając granice (2013) (serial)
Missing (2012) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Dominika Býmová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Furia (2016) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Natálie Grossová
Czechy
Najlepsze seriale:
Poldové a nemluvně (2020) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Přístav (2015) (serial)
Josef Kaluža
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Jana Krausová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Světlana Nálepková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (serial)
Pražský písničkář (1997) (serial)
Lucie Benešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Powrót Arabeli (1993) (serial)
Horákovi (2006) (serial)
Hana Čížková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Křeček v noční košili (1987) (serial)
Miroslav Dvořák
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Pizza Boy (2015) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Simona Postlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Adam Kajumi
Czechy
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Otakáro Maria Schmidt
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Náhrdelník (1992) (serial)
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Jana Kristina Studničková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Karetka 2 (2013) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Petra Molnárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Mafstory (2006) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Lukáš Langmajer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Vinaři (2014) (serial)
František Staněk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Pavlína Kafková
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Nanebevstoupení L. L. (1994) (serial)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)