Obsada
Lubomír Hlavsa
Czechosłowacja
Pavel Kopp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Princezna zakletá v čase (2020)
Alois Švehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Czarni baronowie (1992)
David Švehlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
W cieniu (2012)
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Vladimír Javorský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Jenovéfa Boková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Informator (2020) (serial)
Dowód osobisty (2010)
Marika Šoposká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Lidice (2011)
Kristýna Janáčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ďáblova lest (2009) (serial)
Jako letní sníh (2021)
Kobova garáž (2003) (film telewizyjny)
Milena Steinmasslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Luboš Veselý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Eliška Křenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amerikánka Vol. 9: V dětském sanatoriu (2020) (nagranie teatralne)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (nagranie teatralne)
Volha (2023) (serial)
Jiří Klem
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Simona Postlerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Zámek v Čechách (1993) (film telewizyjny)
Pavel Rímský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Sabina Rojková
Czechy
Najlepsze filmy:
Jako letní sníh (2021)
Marie Terezie (2017) (serial)
Poslední cyklista (2014) (film telewizyjny)
Klára Issová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Tereza Hof
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
...a bude hůř (2007)
Jako letní sníh (2021)
Viktor Skála
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Znamení kříže (2006) (nagranie teatralne)
Karel Mišurec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)