Reżyseria:
Václav VorlíčekScenariusz:
Václav NývltZdjęcia:
Josef PávekMuzyka:
Karel SvobodaObsada:
Petr Nárožný, Oldřich Kaiser, Eva Jakoubková, Jana Švandová, Ondřej Havelka, Bronislav Poloczek, Miroslav Zounar, Jitka Asterová, Bára Štěpánová (więcej)Obsada
Petr Nárožný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (teledysk)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Oldřich Kaiser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Eva Jakoubková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Hejtman z Kopníku (1983) (nagranie teatralne)
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
I znów skacze przez kaluze (1970)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Vracenky (1990)
Ondřej Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Bronislav Poloczek
Polska
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Hotovo, konec! (2003) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Miroslav Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Jitka Asterová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Butelki zwrotne (2007)
Bára Štěpánová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Jana Kasanová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jutro się policzymy, kochanie (1976)
Królewskie igraszki (1969)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Iva Hüttnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Jana Andresíková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Zart (1968)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Lenka Machoninová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1971) (nagranie teatralne)
Skalpel, proszę! (1985)
Fešák Hubert (1984)
Zuzana Talpová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Věra Kalendová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piorun kulisty (1978)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Vlasta Žehrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jára Cimrman śpi (1983)
Kelner, płacić! (1980)