Reżyseria:
Věra JordánováScenariusz:
Miloslav StehlíkZdjęcia:
Karel LochMuzyka:
Ladislav SimonObsada:
Vladimír Stach, Libuše Pešková, Marie Rosůlková, Václav Šimek, Zdeněk Procházka, Vladimír Krška, Ilja Racek, Stanislav Fišer, Jan Gross, Eduard Cupák, J. Polák, Petr Kostka, Pavel Špirk (więcej)Obsada
Vladimír Stach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Cesta řeky k moři (1966) (film telewizyjny)
Libuše Pešková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Das Haus in der Karpfengasse (1965)
Sobór w Konstancji (1954)
Marie Rosůlková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Palacz zwłok (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Václav Šimek
Najlepsze filmy:
Svítalo celou noc (1980)
Blues pro EFB (1980)
Zdeněk Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hvězda zvaná Pelyněk (1964)
Tu są lwy (1958)
Poklad byzantského kupce (1966)
Vladimír Krška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Ilja Racek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Stanislav Fišer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Jan Gross
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vrať se do hrobu! (1989)
Švedski aranžman (1989)
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Petr Kostka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Pavel Špirk
Najlepsze filmy:
Zaklęte rewiry (1975)
Václav Antoš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Kamenný řád (1975) (serial)
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Blažena Holišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Zdeňka Černá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Bude řeč o penězích (1988) (film telewizyjny)
Madame Sans-Géne (1971) (film telewizyjny)