Obsada
Jeff Bennett
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Twisted Tales of Felix the Cat (1995) (serial)
Wodogrzmoty Małe (2012) (serial)
The What a Cartoon Show (1995) (serial)
Tom Kenny
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rick i Morty (2013) (serial)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (serial)
Przygody Fry'a w kosmosie (1999) (serial)
Charlie Adler
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Family Dog (1993) (serial)
Spawn (1997) (serial)
Wolverine and the X-Men (2008) (serial)
Candi Milo
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Twisted Tales of Felix the Cat (1995) (serial)
The What a Cartoon Show (1995) (serial)
Invader ZIM (2001) (serial)
Jason Mraz
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Głowa rodziny (1999) (serial)
American Restoration (2010) (serial)
American Dreams (2002) (serial)
Marty Grabstein
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Courage the Cowardly Dog (1999) (serial)
Wonder Showzen (2005) (serial)
Third Watch (1999) (serial)
Thea White
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Courage the Cowardly Dog (1999) (serial)
Pecola (2001) (serial)
Christine Cavanaugh
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The What a Cartoon Show (1995) (serial)
Aaahh!!! Real Monsters (1994) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Tommy Snider
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Bogaci bankruci (2003) (serial)
Chirurdzy (2005) (serial)
AJ and the Queen (2020) (serial)
Matt Hill
Kanada
Najlepsze seriale:
Tom and Jerry Tales (2006) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Trup jak ja (2003) (serial)
Jennifer Martin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Samuraj Jack (2001) (serial)
Dexter's Laboratory (1996) (serial)
Chowder (2007) (serial)
Roger Jackson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Minecraft: Story Mode (2018) (serial)
Zwyczajny serial (2009) (serial)
Robot Chicken (2005) (serial)
Lionel Wilson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Courage the Cowardly Dog (1999) (serial)
Arthur Anderson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Courage the Cowardly Dog (1999) (serial)
Dark Shadows (1966) (serial)
Prawo i porządek (1990) (serial)