Reżyseria:
Otakar VávraScenariusz:
Otakar VávraZdjęcia:
Jaromír ŠofrMuzyka:
Otmar MáchaObsada:
Ladislav Chudík, Jana Březinová, Marta Vančurová, Zuzana Cigánová, Jiří Adamíra, Mikuláš Huba, Oldřich Kaiser, Ctibor Filčík, Leopold Haverl (więcej)Obsada
Michaela Kudláčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední propadne peklu (1982)
Podróż dookoła mojej głowy (1984)
Skleněný dům (1981)
Gustav Opočenský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Ucho (1970)
Uroczystość żałobna (1969)
Zdeněk Hodr
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Przygody Münchhausena (1961)
Jana Smrčková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Boska Emma (1979)
Pražská 5 (1988)
Svatopluk Beneš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Michal Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Josef Chvalina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Poslední mohykán (1947)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Milan Riehs
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Boris Rösner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Veronika Žilková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serial)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Lukáš Bech
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Czerwona linia (2018) (serial)
Marie Brožová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Návrat pana Ryšánka (1971) (film telewizyjny)
Jan Čenský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Mapa zámořských objevů (1978) (film telewizyjny)
Člověk proti zkáze (1989)
Jaroslav Drbohlav
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Ta chwila, ten moment (1981)
Szpinak czyni cuda! (1977)
Libuše Geprtová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Jiří Kostka
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Boska Emma (1979)
Jan Pohan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Alena Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)