Obsada
Slávo Záhradník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Ivan Letko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Živý bič (1966) (film telewizyjny)
Mastný hrniec (1991) (film telewizyjny)
Otec (1994) (film telewizyjny)
Viktor Blaho
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Naďa Kotršová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ujo Váňa (1998) (nagranie teatralne)
Zypa Cupak (1976) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1987) (film telewizyjny)
Oľga Vronská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Jarmila Koleničová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Mŕtve duše (1971) (film telewizyjny)
Ida Rapaičová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Vlado Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Miedziana wieża (1970)
Oľga Zöllnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
Dušan Blaškovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jozef Cút
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Milan Hrabinský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
322 (1969)
Niet inej cesty (1968)
Ľubo Roman
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Vladimír Kostovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Dana Kákošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prípad Barnabáš Kos (1964)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Orol a lastovička (1977) (film telewizyjny)
Eduard Bindas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Július Vašek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)