Reżyseria:
Richard IrvingScenariusz:
Sy GombergZdjęcia:
Ray FlinMuzyka:
Shorty RogersObsada:
James Drury, Red Buttons, Woody Strode, Sean Garrison, Kenneth Tobey, Buck Kartalian, Kent McCord, Harold J. Stone, Kathryn Hays, Bert Freed, Mort Mills, William Mims, Ric Roman, Charles Lampkin (więcej)Obsada
James Drury
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Maverick (1994)
Szkolna dżungla (1955)
Zakazana planeta (1956)
Red Buttons
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Najdłuższy dzień (1962)
Raz, dwa, trzy (1961)
They Shoot Horses, Don't They? (1969)
Woody Strode
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie (1968)
Spartakus (1960)
Dziesięcioro przykazań (1956)
Sean Garrison
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Bitwa o Midway (1976)
Splendor in the Grass (1961)
Kenneth Tobey
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Stratton Story (1949)
Czy leci z nami pilot? (1980)
The Great Sinner (1949)
Buck Kartalian
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Nieugięty Luke (1967)
Twierdza (1996)
Planeta małp (1968)
Kent McCord
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Spokojnie, to tylko awaria... (1982)
Dark Skies (1996) (serial) - aktor, m.a.
Predator 2 (1990)
Harold J. Stone
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Między linami ringu (1956)
Olsen-banden på spanden (1969)
Kathryn Hays
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Ride Beyond Vengeance (1966)
Counterpoint (1967)
Bert Freed
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Ścieżki chwały (1957)
The Name of the Game (1968) (serial)
Mort Mills
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Psychoza (1960)
The Name of the Game (1968) (serial)
Dotyk zła (1958)
William Mims
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Johnny poszedl na wojne (1971)
Ric Roman
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Dziesięcioro przykazań (1956)
The Desperate Hours (1955)
The Big Heat (1953)
Charles Lampkin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Hello, Dolly! (1969)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Ross Elliott
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Płonący wieżowiec (1974)
Storm Warning (1951)
Victoria Paige Meyerink
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Tajemnica Andromedy (1971)
Wyścigi (1968)
Don Wilbanks
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Cry for Me, Billy (1972)
Birds of Prey (1973) (film telewizyjny)
Zandy's Bride (1974)
Teddy Quinn
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Czworo z Teksasu (1963)
The Ballad of Josie (1967)