Twórcy:
Herbert LichtenfeldMuzyka:
Hans HammerschmidObsada:
Gaby Dohm, Sascha Hehn, Christian Kohlund, Hannelore Elsner, Heidelinde Weis, Barbara Wussow, Olivia Pascal, Horst Naumann, Friedrich G. Beckhaus (więcej)Serie(3) / Odcinki(73)
Obsada
Ingeborg Lapsien
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Silas (1981) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Donna Leon (2000) (serial)
Heinz Weiss
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Wagner (1983) (serial)
The Winds of War (1983) (serial)
War and Remembrance (1988) (serial)
Walter Schultheiß
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Jürgen Schilling
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Erica Schramm
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Hans-Jürgen Schatz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Klaus Mikoleit
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Claus Tinney
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Forsthaus Falkenau (1989) (serial)
Marianne Nentwich
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Der Alte (1977) (serial)
Gudo Hoegel
Niemcy
Najlepsze seriale:
Hexe Lilli (2004) (serial)
Der Mondbär (2007) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Lola Müthel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Wolfgang Büttner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (serial)
Joseph Balsamo (1973) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Horst Niendorf
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Der Alte (1977) (serial)
Reinhard Glemnitz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (serial)
The Winds of War (1983) (serial)
Joseph Balsamo (1973) (serial)
Franz Rudnick
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Le Temps des as (1978) (serial)
Joseph Balsamo (1973) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Roswitha Schreiner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Flash - Der Fotoreporter (1991) (serial)
Harry Kalenberg
Rzesza Niemiecka
Gustl Bayrhammer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Fušigi no kuni no Alice (1983) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Edgar Hoppe
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Da kommt Kalle (2006) (serial)
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Volker Eckstein
Niemcy
Najlepsze seriale:
Kroniki młodego Indiany Jonesa (1992) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)