Serie(10) / Odcinki(90)
-
Baron (2000) - 5 odcinków
-
Advokat (2000) - 10 odcinków
-
Крах Антибиотика (2001) - 8 odcinków
-
Арестант (2003) - 7 odcinków
-
Oper (2003) - 5 odcinków
-
Журналист (2003) - 7 odcinków
-
Передел (2005) - 12 odcinków
-
Терминал (2006) - 12 odcinków
-
Голландский Пассаж (2006) - 12 odcinków
-
Расплата (2007) - 12 odcinków
Obsada
Андрей Константинов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Shulga
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vitaliy Pichik
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Serebryakov
Związek Radziecki
Oleg Basilashvili
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Ольга Дроздова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Era Ziganshina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Barkovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Sergey Trebesov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Aleksandr Bolshakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Tyutryumov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Денис Константинов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Doktor Živago (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Cholodnyje berega (2019) (serial)
Олег Сорокин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Stanislav Sadalskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Igor Grigorev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Руслан Ибрагимов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Evgeniy Chudakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Apostol (2008) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Polina Sidikhina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Oleg Andreev
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Valeriy Kukhareshin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Velikaja (2015) (serial)