Serie(10) / Odcinki(90)
-
Baron (2000) - 5 odcinków
-
Advokat (2000) - 10 odcinków
-
Крах Антибиотика (2001) - 8 odcinków
-
Арестант (2003) - 7 odcinków
-
Oper (2003) - 5 odcinków
-
Журналист (2003) - 7 odcinków
-
Передел (2005) - 12 odcinków
-
Терминал (2006) - 12 odcinków
-
Голландский Пассаж (2006) - 12 odcinków
-
Расплата (2007) - 12 odcinków
Obsada
Aleksandr Chevychelov
Węgry
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Andrey Mokeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vyacheslav Arkunov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Dmitriy Murashev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vladimir Ermilov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Вадим Карев
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Igor Masloboynikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksey Oding
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Viktor Terekhov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Dmitriy Dyachuk
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mikhail Dolginin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mariya Odegova
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Slastin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anatoliy Ilchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Andrey Pavlovets
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandra Sydoruk
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Lyubov Makeeva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Artur Kharitonenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mikhail Pochtaryov
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Алина Ван Ортон
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)