Serie(10) / Odcinki(90)
-
Baron (2000) - 5 odcinków
-
Advokat (2000) - 10 odcinków
-
Крах Антибиотика (2001) - 8 odcinków
-
Арестант (2003) - 7 odcinków
-
Oper (2003) - 5 odcinków
-
Журналист (2003) - 7 odcinków
-
Передел (2005) - 12 odcinków
-
Терминал (2006) - 12 odcinków
-
Голландский Пассаж (2006) - 12 odcinków
-
Расплата (2007) - 12 odcinków
Obsada
Marina Chernyshyova
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Владимир Рублев
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Shcherbina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mikhail Gorevoy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Olga Pavlovets
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Dve storony odnoj Anny (2009) (serial)
Anatoliy Khropov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vitaliy Kovalenko
Związek Radziecki
Evgeniy Slavskiy
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Kseniya Katalymova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Kirill Pletnyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Ronis
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Павел Басов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Metod (2015) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Yuriy Gertsman
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
山本浩司
Japonia
Najlepsze seriale:
Šinja šokudó (2009) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Elena Popova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Valeriy Malyushin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Viktor Vasilev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Zavyalov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatyana Kolganova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Losev
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)