Reżyseria:
Wolf DietrichScenariusz:
Oliver StorzZdjęcia:
Klaus KönigMuzyka:
Rolf A. WilhelmObsada:
Gerhard Lippert, Enzi Fuchs, Helmut Fischer, Fred Stillkrauth, Ilse Neubauer, Rudolf Waldemar Brem, Wilfried Klaus, Franziska Stömmer, Joseph Saxinger, Hans Löscher, Georg Blädel (więcej)Obsada
Gerhard Lippert
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Enzi Fuchs
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Something for Everyone (1970)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Helmut Fischer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Starke Zeiten (1988)
Zärtliche Chaoten (1987)
Tatort (1970) (serial)
Fred Stillkrauth
Niemcy
Najlepsze filmy:
Żelazny krzyż (1977)
Das schreckliche Mädchen (1990)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ilse Neubauer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Starke Zeiten (1988)
Anna (1988)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Rudolf Waldemar Brem
Niemcy
Najlepsze filmy:
Angst essen Seele auf (1974)
Martha (1974) (film telewizyjny)
Wildwechsel (1973) (film telewizyjny)
Wilfried Klaus
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die weiße Rose (1982)
Tatort (1970) (serial)
Jonathan (1970)
Franziska Stömmer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Z biegiem czasu (1976)
Bloodline (1979)
Zimmer 13 (1964)
Joseph Saxinger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Hans Löscher
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Georg Blädel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das schreckliche Mädchen (1990)
Tatort (1970) (serial)
Fritz Strassner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
The Serpent's Egg (1977)
Tatort (1970) (serial)
Hatschipuh (1987)
Eva Eichner
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Franziska Liebing
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Alexander Golling
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Gentlemen bitten zur Kasse, Die (1966) (film telewizyjny)
The Odessa File (1974)
Tygrys z Esznapuru (1959)
Martin Semmelrogge
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Okręt (1981)
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Ossi Eckmüller
Najlepsze filmy:
Das schreckliche Mädchen (1990)
Tatort (1970) (serial)
Werner Asam
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Die Wannseekonferenz (1984) (film telewizyjny)
Lili Marleen (1981)
Bernhard Helfrich
Niemcy
Najlepsze filmy:
Bolwieser (1977) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Fall from Grace (1990) (film telewizyjny)
Mathias Eysen
Najlepsze filmy:
Wunderkinder (2011)
Tatort (1970) (serial)
Fucking Berlin (2016)