Obsada
Harald Juhnke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Derrick (1974) (serial)
Der Clown (1998) (serial)
Klinik unter Palmen (1996) (serial)
Hannelore Elsner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Wojna i pokój (2007) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Liebe am Fjord (2010) (serial)
Eberhard Feik
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Anna (1987) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ezard Haußmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Rudí horolezci (1968) (serial)
Marek Włodarczyk
Polska
Najlepsze seriale:
Wiedźmin (2002) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Werner Schwuchow
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Der Landarzt (1987) (serial)
Daniela Amavia
Grecja
Najlepsze seriale:
Children of Dune (2003) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Felicity (1998) (serial)
Günter Meisner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
The Winds of War (1983) (serial)
Silas (1981) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Peter Bause
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Adelheid und ihre Mörder (1993) (serial)
Joachim Bliese
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Guntbert Warns
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Gladbeck (2018) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Veit Stübner
Niemcy Zachodnie
Thomas Naumann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Unser Charly (1995) (serial)
Horst Pinnow
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Wolffs Revier (1992) (serial)
Eva Maria Meineke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Matthias Zahlbaum
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Dagmar Biener
Niemcy
Najlepsze seriale:
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Anita Kupsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
O zvířatech a lidech (1994) (serial)
Die Kommissarin (1994) (serial)
Wilfried Herbst
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Seton dóbucuki: Risu no Banner (1979) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Bibi Blocksberg (1994) (serial)
Frank-Otto Schenk
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Archiv des Todes (1980) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)