Obsada
Štefan Kvietik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Bokser i śmierć (1962)
Zdena Grúberová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Teodor Piovarči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Eva Krížiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Ida Rapaičová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Jela Bučková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Višňový sad (1978) (film telewizyjny)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (film telewizyjny)
Rozruch na onkológii (1991) (film telewizyjny)
Zuzana Kocúriková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Sluha dvoch pánov (1976) (nagranie teatralne)
Piekna i potwór (1978)
Bronislav Križan
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Plac swietej Elzbiety (1965)
Dušan Blaškovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Ján Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Ivan Krivosudský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Vladimír Minarovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Ján Kákoni
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Jaroslav Rozsíval
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Eva Landlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Článok na prvú stranu (1978) (film telewizyjny)
Elena Kucháriková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Variácie slávy (1991) (film telewizyjny)
Albert (1985) (film telewizyjny)