Król szamanów
Reżyseria:
Jouji FurutaScenariusz:
Jouji FurutaZdjęcia:
Teruyuki KawaseMuzyka:
林ゆうきObsada:
Yōko Hikasa, Katsuyuki Konishi, Yōko Sōmi, Masahiko Tanaka, Megumi Hayashibara, Motoko Kumai, Romi Paku, Yūji Ueda, Hikaru Midorikawa, 犬山イヌコ, Minami Takayama, Kōji Yusa, 小松由佳, Kotono Mitsuishi (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Grupa nareszcie dociera do ostatniej fabryki, gdzie staje twarzą w twarz z Rutherforem - swoim najznakomitszym dotychczas przeciwnikiem. (Netflix)
Obsada
Yōko Hikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yōko Sōmi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru Midorikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Minami Takayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kōji Yusa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
小松由佳
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shūhei Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hekiru Shiina
Japonia
Najlepsze seriale:
Hataraku saibó Black (2021) (serial)
Girls und Panzer (2012) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yuka Terasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Dororo (2019) (serial)