Król szamanów
Reżyseria:
Jouji FurutaScenariusz:
Shouji YonemuraZdjęcia:
Teruyuki KawaseMuzyka:
林ゆうきObsada:
Yōko Hikasa, Katsuyuki Konishi, Romi Paku, Yūji Ueda, Yōko Sōmi, Motoko Kumai, Minami Takayama, 犬山イヌコ, Masahiko Tanaka, Takehito Koyasu, Kanako Takeuchi, Ken'yū Horiuchi, Hiroshi Naka, Hisako Kyōda (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Hao używa swoich nowo nabytych mocy przeciw Yohowi i jego drużynie, ale waleczna ekipa nie traci nadziei. (Netflix)
Obsada
Rina Hidaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
観世智顕
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Takumu Miyazono
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Seirō Ogino
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Misuzu Togashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Mami Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kanji Suzumori
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Toshitaka Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Shūhei Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Yuka Terasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Shougo Sakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kousuke Tanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Kōji Yusa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Tsuguo Mogami
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
永井真里子
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Kōsuke Takaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Pluto (2023) (serial)