Galeria (114)
Reżyser
Filmy | |
---|---|
2008 |
Bekyně mniška (film telewizyjny) |
2007 |
Začarovaná láska (film telewizyjny) |
2006 |
Poslední kouzlo (film telewizyjny) |
2004 |
Smetanový svět (film telewizyjny) |
Zakletá třináctka (film telewizyjny) |
|
2003 |
Stará láska nerezaví (film telewizyjny) |
1999 |
Spirála nenávisti (film telewizyjny) |
Seriale | |
---|---|
2008 |
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem |
Kořeny (S05E12) |
|
Upratovačka (S05E11) |
|
Dvě plus jeden (S05E10) |
|
2005 |
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem |
Reparát (S02E06) |
|
Výlet (S02E05) |
|
Hajzlík (S02E04) |
|
To nevymyslíš! |
|
Ulice |
Programy | |
---|---|
2021 |
Ceny Ministerstva kultury 2021 |
2019 |
Ceny Ministerstva kultury 2019 |
2018 |
Ceny Ministerstva kultury 2018 |
2017 |
Ceny Ministerstva kultury 2017 |
2016 |
Ceny Ministerstva kultury 2016 |
Ceny Thálie 2015 |
|
2015 |
Ceny Thálie 2014 |
2014 |
Ceny Thálie 2013 |
2013 |
Ceny Thálie 2012 |
2012 |
Ceny Thálie 2011 |
2011 |
Ceny Thálie 2010 |
2009 |
Ondřejova filmová škola |
2008 |
Zoom |
Nagranie teatralne | |
---|---|
2018 |
Vzkříšení |
2016 |
Den opričníka |
2013 |
Poprvé vdaná |
2012 |
Scapinova šibalství |
2008 |
Picasso |
Smrt Pavla I. |
|
Ten třetí |
|
2007 |
V jámě lvové |
1996 |
Když sbírala jsem rozmarýn |
Krótkometrażowe | |
---|---|
1998 |
Hřích faráře Ondřeje (film telewizyjny) |
1996 |
Dívka se zázračnou pamětí (film telewizyjny) |
1995 |
Tvůj svět (film studencki) |
Aktor
Filmy | |
---|---|
2016 |
Jak básníci čekají na zázrak |
2011 |
Bastardi 2 |
1994 |
Malý bílý koníček |
Třetí noc pro čaroděje (film telewizyjny) |
|
1990 |
Drobné něžnosti (film telewizyjny) |
1984 |
Černé etudy (film telewizyjny) |
1983 |
Záhada na sobotní dopoledne (film telewizyjny) |
1982 |
Tajný úkol (film telewizyjny) |
Čas strachu a statečnosti (film telewizyjny) |
|
1981 |
Maratonský běh (film telewizyjny) |
1980 |
Příběhy modrého telefonu - Maska (film telewizyjny) |
1979 |
Všichni za jednoho (film telewizyjny) |
1977 |
Tetinka (film telewizyjny) |
Seriale | ||
---|---|---|
2014 |
Bastardi |
|
2004 |
Pojišťovna štěstí |
|
2003 |
Oběti |
|
Jiný člověk (E04) |
||
1994 |
Moonacre |
|
Uctivá poklona, pane Kohn |
||
Vlakem na Vídeň (E04) |
||
1993 |
Powrót Arabeli |
|
Pan děkan mění názor (E26) |
||
Rumburak kontra Fantomas (E25) |
||
Výlet někam jinam (E24) |
||
więcej odcinków (22) | ||
1985 |
Synové a dcery Jakuba skláře |
|
V novém domě (E04) |
||
1980 |
Arabela |
|
Zvonečkem to začalo, zvonečkem to končí (E13) |
||
Hrdlička zasahuje (E12) |
||
Příliš mnoho generálů (E11) |
||
więcej odcinków (10) | ||
Příběhy modrého telefonu |
Dokumentalne | |
---|---|
2023 |
Zfilmovaná tajemství Čapkovy Strže (film telewizyjny) |
2019 |
13. komnata (serial) |
13. komnata Ondřeje Kepky (S16E06) |
|
Režisér s dýmkou aneb Můj život na place (film telewizyjny) |
|
2017 |
Fenomén Šmok |
2016 |
Tajemství Václava Vorlíčka (film telewizyjny) |
2015 |
13. komnata (serial) |
13. komnata Gabriely Vránové (S11E10) |
|
40 let s Chalupáři |
|
Dabing - minulost a současnost (film telewizyjny) - prezenter |
|
Dopisy od Karla Čapka (film telewizyjny) |
|
2014 |
Tajemství Stelly Zázvorkové (film telewizyjny) |
2012 |
Neobyčejné životy (serial) |
Emília Vášáryová (S04E17) |
|
2010 |
Království poezie Gabriely Vránové (film telewizyjny) |
2008 |
Příběhy slavných (serial) |
Poselství přes rampu (S09E04) |
|
2007 |
Osudy hvězd (serial) |
Veronika Týblová (S02E06) |
|
2005 |
Václav Vorlíček, král pohádek a komedií (film telewizyjny) |
2003 |
Pokračování příště (serial) |
Příběhy slavných (serial) |
|
Sobí ráno (S04E10) |
|
1999 |
Osudy hvězd (serial) |
Honzík z Arabely... Ondřej Kepka (S01E23) |
Nagranie teatralne | |
---|---|
1990 |
Maryša |
Krótkometrażowe | |
---|---|
1978 |
Bakaláři (serial) |
Přání (S07E32) |
|
Lázně (S07E31) |
Gość
Programy | |
---|---|
2022 |
90. narozeniny Josefa Zímy v Toboganu na Dvojce z Divadla ABC |
Seriálové návraty |
|
Umění dabingu - Ceny Františka Filipovského 2022 - prezenter |
|
2021 |
Umění dabingu - Ceny Františka Filipovského 2021 - prezenter |
2020 |
Ceny Thálie 2020 8x8 |
Face to Face |
|
Umění dabingu 2020 - prezenter |
|
2019 |
Ceny Františka Filipovského 2019 - prezenter |
Ceny Thálie 26. ročník |
|
2018 |
Ceny Thálie 2017 |
Galavečer GRAND Festivalu smíchu |
|
Udílení cen Františka Filipovského 2018 - prezenter |
|
2017 |
Příběhy filmů |
Udílení cen Františka Filipovského 2017 - prezenter |
|
2016 |
Udílení cen Františka Filipovského 2016 - prezenter |
2014 |
Umění dabingu |
2013 |
Umění dabingu |
2012 |
Živě na jedničce |
2011 |
Barrandovský videostop |
2009 |
Ondřejova filmová škola |
2008 |
Dabing, Přelouč, Polabí |
Máte slovo |
|
Zoom |
|
2005 |
Všechnopárty |
2004 |
Vladimír Menšík - 75 |
2002 |
Já a moji synové... |
1998 |
Nikdo není dokonalý |
Sama doma |
|
1997 |
Úsměvy |
1993 |
O poklad Anežky České |
Scenarzysta
Dokumentalne | |
---|---|
2019 |
Ročník 89 (film telewizyjny) |
2017 |
Fenomén Šmok |
2015 |
Dopisy od Karla Čapka (film telewizyjny) |
2009 |
Neobyčejné životy (serial) |
2007 |
Osudy hvězd (serial) |
Veronika Týblová (S02E06) |
|
1999 |
Osudy hvězd (serial) |
Bráchův brácha... Michal Dlouhý (S01E31) |
Programy | |
---|---|
2015 |
Ceny Thálie 2014 |
Krótkometrażowe | |
---|---|
1995 |
Tvůj svět (film studencki) |
Producent
Dokumentalne | |
---|---|
2015 |
Dopisy od Karla Čapka (film telewizyjny) |
Programy | |
---|---|
2021 |
Ceny Thálie 2021 |
Operator
Dokumentalne | |
---|---|
2017 |
Fenomén Šmok |
Panel sterowania
Fanklub
(8)- Lukas Z reżyser
- ROCKSTARCZ reżyser
- Jarda1992 reżyser
- ahojky reżyser
- Tmavuska aktor
- marecek123 reżyser
- Stepan_1n aktor
- Stepan_1n reżyser