Nagrody
- zwycięstwo
- nominacja
Czech Lion Awards
-
2023 -
Dobré ráno, Brno! (2023)
(Best TV Series) -
2021 -
Błędy (2021)
(Best Film) -
2021 -
Błędy (2021)
(Best Director) -
2019 -
MOST! (2019)
(Best TV Series) -
2016 -
Nauczycielka (2016)
(Best Film) -
2015 -
Kobry i żmije (2015)
(Best Film) -
2015 -
Kobry i żmije (2015)
(Best Director) -
2015 -
Kobry i żmije (2015)
(Film Fans Award) -
2012 -
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
(Best Director) -
2012 -
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
(Best Screenplay) -
2012 -
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
(Film Critics and Theoreticians Award for Best Feature Film)
Karlovy Vary International Film Festival (KVIFF)
-
2015 -
Kobry i żmije (2015)
(Grand Prix – Crystal Globe)
Czech Film Critics Awards
-
2023 -
Dobré ráno, Brno! (2023)
(Outside Cinema Award) -
2021 -
Błędy (2021)
(Best Direction) -
2019 -
MOST! (2019)
(Outside Cinema Award) -
2015 -
Kobry i żmije (2015)
(Best Direction) -
2012 -
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
(Best Direction) -
2012 -
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
(Best Screenplay)
FAMUfest
-
2005 -
Nejlepší je pěnivá (2005)
(Best Film) -
2004 -
Nejlepší je pěnivá (2005)
(Best Screenplay - Special Mention)
Reżyser
Filmy | |
---|---|
2022 |
Grand Prix |
2021 |
Błędy |
2015 |
Kobry i żmije |
2014 |
Kdyby byly ryby (film telewizyjny) |
2012 |
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka |
2008 |
František je děvkař |
Seriale | ||
---|---|---|
2024 |
Dobré ráno, Brno! |
|
Epizoda 8 (S02E08) |
||
Epizoda 7 (S02E07) |
||
Epizoda 6 (S02E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2023 |
Dobré ráno, Brno! |
|
Epizoda 8 (S01E08) |
||
Epizoda 7 (S01E07) |
||
Epizoda 6 (S01E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2019 |
MOST! |
|
Epizoda 8 (E08) |
||
Epizoda 7 (E07) |
||
Epizoda 6 (E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2017 |
Trpaslík |
|
Sobota (E06) |
||
Pátek (E05) |
||
Čtvrtek (E04) |
||
więcej odcinków (3) | ||
2014 |
Čtvrtá hvězda |
|
Třináct sirotků (E12) |
||
Hodina H. (E11) |
||
Ochránce smečky (E10) |
||
więcej odcinków (9) | ||
2013 |
Nevinné lži |
|
Čistá práce (S01E07) |
||
2011 |
Soukromé pasti |
|
V síti (S02E04) |
||
2010 |
Okresní přebor |
|
Návštěva z kraje (E16) |
||
Svatba (E15) |
||
Derby (E14) |
||
więcej odcinków (11) |
Dokumentalne | |
---|---|
2012 |
Film o filmu - Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka |
Krótkometrażowe | ||
---|---|---|
2019 |
Všechno je jinak (serial) |
|
Easy Horror Job (E06) |
||
Deep Forest (E03) |
||
Špička (E02) |
||
2018 |
Život je hra (serial) |
|
Zapřít expřítelkyni (S01E10) |
||
Utopit bobek (S01E09) |
||
Neukázat pindíka (S01E08) |
||
więcej odcinków (7) | ||
2015 |
Autobazar Monte Karlo (serial) |
|
Svatba (S01E12) |
||
Vočesaný auto (S01E11) |
||
Nové starší auto (S01E10) |
||
więcej odcinków (9) | ||
2005 |
Nejlepší je pěnivá (film studencki) |
Scenarzysta
Filmy | |
---|---|
2022 |
Grand Prix |
2012 |
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka |
2011 |
Autopohádky |
2008 |
František je děvkař |
2006 |
Rafťáci |
Seriale | ||
---|---|---|
2024 |
Dobré ráno, Brno! |
|
Epizoda 8 (S02E08) |
||
Epizoda 7 (S02E07) |
||
Epizoda 6 (S02E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2023 |
Dobré ráno, Brno! |
|
Epizoda 8 (S01E08) |
||
Epizoda 7 (S01E07) |
||
Epizoda 6 (S01E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2019 |
MOST! |
|
Epizoda 8 (E08) |
||
Epizoda 7 (E07) |
||
2017 |
Trpaslík |
|
Sobota (E06) |
||
Pátek (E05) |
||
Čtvrtek (E04) |
||
więcej odcinków (3) | ||
2014 |
Nevinné lži |
|
Na dně skleničky (S02E03) |
||
Čtvrtá hvězda |
||
Třináct sirotků (E12) |
||
Hodina H. (E11) |
||
Ochránce smečky (E10) |
||
więcej odcinków (9) | ||
2013 |
Nevinné lži |
|
Čistá práce (S01E07) |
||
2012 |
Gympl s (r)učením omezeným |
|
Prstýnek (S01E28) |
||
Královna plesu (S01E22) |
||
Čí je to dítě? (S01E14) |
||
więcej odcinków (2) | ||
2011 |
Soukromé pasti |
|
V síti (S02E04) |
||
2010 |
Okresní přebor |
|
Návštěva z kraje (E16) |
||
Svatba (E15) |
||
Derby (E14) |
||
więcej odcinków (13) | ||
2007 |
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem |
|
Expert (S04E03) |
Krótkometrażowe | |
---|---|
2015 |
Autobazar Monte Karlo (serial) |
Číňan (S01E07) |
|
Marcel (S01E05) |
|
Hugo (S01E04) |
|
2007 |
Hrůzné náhody (film studencki) |
2005 |
Nejlepší je pěnivá (film studencki) |
Producent
Filmy | |
---|---|
2022 |
Grand Prix |
2021 |
Błędy |
2016 |
Nauczycielka |
2015 |
Kobry i żmije |
Seriale | ||
---|---|---|
2017 |
Trpaslík |
|
Sobota (E06) |
||
Pátek (E05) |
||
Čtvrtek (E04) |
||
więcej odcinków (3) | ||
2014 |
Čtvrtá hvězda |
|
Třináct sirotků (E12) |
||
Hodina H. (E11) |
||
Ochránce smečky (E10) |
||
więcej odcinków (9) |
Krótkometrażowe | ||
---|---|---|
2019 |
Všechno je jinak (serial) |
|
Easy Horror Job (E06) |
||
Acetát (E05) |
||
Prasárna (E04) |
||
więcej odcinków (3) |
Aktor
Seriale | |
---|---|
2014 |
Čtvrtá hvězda |
Třináct sirotků (E12) |
|
2010 |
Okresní přebor |
Konvoj (E11) |
Dokumentalne | |
---|---|
2012 |
Film o filmu - Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka |
Krótkometrażowe | |
---|---|
2015 |
Autobazar Monte Karlo (serial) |
Papírová pojišťovna (S01E02) |
Gość
Programy | |
---|---|
2021 |
Na pivu s Civalem |
2020 |
27. Český lev |
2018 |
25. Český lev |
2017 |
Host Lucie Výborné |
2016 |
Český lev 2015 |
2014 |
Konfrontace Petra Fischera |
2013 |
Ceny české filmové kritiky 2012 |
2011 |
Barrandovský videostop |
2005 |
Všechnopárty |
1998 |
Na plovárně |
1996 |
Festivalové vteřiny |
Panel sterowania
Fanklub
(448)- Isherwood reżyser
- Nevka scenarzysta
- MMR scenarzysta
- lena60 scenarzysta
- cielnyl scenarzysta
- MessiM reżyser
- higuain scenarzysta
- Peťsi reżyser
- Innuendo1987 scenarzysta
- sklennenka scenarzysta
- V.koko6man reżyser
- Benjamin-L scenarzysta
- markyz. reżyser
- mraki scenarzysta
- _DAVE_ reżyser
- houdek442 scenarzysta
- houdek442 reżyser
- Radekk scenarzysta
- Karmat reżyser
- Karmat scenarzysta