Reżyserka
Filmy | |
---|---|
2024 |
Lucie a Mikuláš z kouzelné čtvrti |
2018 |
Alenka v zemi zázraků |
Programy | |
---|---|
2009 |
Bet Lechem |
Cizinci? |
|
2006 |
Léta letí k andělům |
Aktorka
Filmy | |
---|---|
2024 |
Lucie a Mikuláš z kouzelné čtvrti |
2009 |
Herbert v ringu (film telewizyjny) |
2001 |
Vyhnání z ráje |
Seriale | |
---|---|
2019 |
Modrý kód |
Žádné lhaní (S03E71) |
|
2013 |
Karetka 2 |
Episode 11 (E11) |
|
2009 |
Proč bychom se netopili |
Poslední plavba (E10) |
Dokumentalne | ||
---|---|---|
2023 |
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
|
Vražedné stigma krále Jiříka (S05E07) |
||
Zlato republiky (S05E05) |
||
Šokující pozadí Voynichova rukopisu (S05E04) |
||
więcej odcinków (3) | ||
2016 |
Mendel - otec genetiky (film telewizyjny) |
|
2011 |
Pražské Jezulátko (film telewizyjny) |
|
2010 |
Blázen z La Verny |
|
Mistr Eckhart (film telewizyjny) |
||
2009 |
Krajinou ticha (film telewizyjny) |
|
Svatý Vojtěch - první český Evropan (film telewizyjny) |
||
Šaty dělaj člověka (serial) |
||
2008 |
Cokoliv jste učinili jednomu z těchto mých nepatrných bratří, mně jste učinili |
|
Dej mi duši a ostatní si ponech (film telewizyjny) |
||
Ona tančí s Olomoucí |
||
2007 |
Nejznámější Čech - Jan Nepomucký (film telewizyjny) |
|
2004 |
Můj dům, můj... (film telewizyjny) |
|
2001 |
Sochy snové, ale odolné |
Montażystka
Filmy | |
---|---|
2024 |
Lucie a Mikuláš z kouzelné čtvrti |
2018 |
Alenka v zemi zázraků |
Dokumentalne | ||
---|---|---|
2023 |
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
|
Bosé stopy značky Baťa (S05E08) |
||
Vražedné stigma krále Jiříka (S05E07) |
||
Zlato národa ukradeno (S05E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2021 |
Mikuláš - Svatý mistr v obdarování (film telewizyjny) |
|
2018 |
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
|
Mnichov před Mnichovem (S01E08) |
||
Nevyřešené kauzy padesátých let (S01E07) |
||
Objevili Cyril s Metodějem svatý grál? (S01E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2017 |
Relikvie – tajemství svatých (film telewizyjny) |
|
2016 |
Mendel - otec genetiky (film telewizyjny) |
|
2015 |
Bělorusko - Most mezi západem a východem (film telewizyjny) |
|
2013 |
Dominikáni - řád bratří kazatelů (film telewizyjny) |
Scenarzystka
Filmy | |
---|---|
2018 |
Alenka v zemi zázraků |
Dokumentalne | ||
---|---|---|
2023 |
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
|
Bosé stopy značky Baťa (S05E08) |
||
Vražedné stigma krále Jiříka (S05E07) |
||
Zlato národa ukradeno (S05E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2021 |
Mikuláš - Svatý mistr v obdarování (film telewizyjny) |
|
2018 |
Svatý Václav a ochrana země české (film telewizyjny) |
|
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
||
Mnichov před Mnichovem (S01E08) |
||
Nevyřešené kauzy padesátých let (S01E07) |
||
Objevili Cyril s Metodějem svatý grál? (S01E06) |
||
więcej odcinków (4) | ||
2017 |
Relikvie – tajemství svatých (film telewizyjny) |
|
2015 |
Bělorusko - Most mezi západem a východem (film telewizyjny) |
|
2011 |
Náš dům v kosmu (serial) |
|
2008 |
Cokoliv jste učinili jednomu z těchto mých nepatrných bratří, mně jste učinili |
|
Ona tančí s Olomoucí |
||
2007 |
Nejznámější Čech - Jan Nepomucký (film telewizyjny) |
Programy | |
---|---|
2006 |
Léta letí k andělům |
2000 |
Cesty víry |
Realizatorka dźwięku
Dokumentalne | ||
---|---|---|
2023 |
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
|
Bosé stopy značky Baťa (S05E08) |
||
Vražedné stigma krále Jiříka (S05E07) |
||
Zlato národa ukradeno (S05E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2021 |
Mikuláš - Svatý mistr v obdarování (film telewizyjny) |
|
2018 |
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
|
Mnichov před Mnichovem (S01E08) |
||
Nevyřešené kauzy padesátých let (S01E07) |
||
Objevili Cyril s Metodějem svatý grál? (S01E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2017 |
Relikvie – tajemství svatých (film telewizyjny) |
|
2016 |
Mendel - otec genetiky (film telewizyjny) |
|
2013 |
Dominikáni - řád bratří kazatelů (film telewizyjny) |
Charakteryzatorka
Dokumentalne | ||
---|---|---|
2023 |
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
|
Vražedné stigma krále Jiříka (S05E07) |
||
Zlato republiky (S05E05) |
||
Šokující pozadí Voynichova rukopisu (S05E04) |
||
więcej odcinków (3) | ||
2021 |
Mikuláš - Svatý mistr v obdarování (film telewizyjny) |
|
2018 |
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
|
Mnichov před Mnichovem (S01E08) |
||
Nevyřešené kauzy padesátých let (S01E07) |
||
Objevili Cyril s Metodějem svatý grál? (S01E06) |
||
więcej odcinków (5) | ||
2016 |
Mendel - otec genetiky (film telewizyjny) |
|
2013 |
Dominikáni - řád bratří kazatelů (film telewizyjny) |
Kostiumograf
Dokumentalne | ||
---|---|---|
2023 |
Utajené příběhy českých dějin (serial) |
|
Vražedné stigma krále Jiříka (S05E07) |
||
Zlato republiky (S05E05) |
||
Šokující pozadí Voynichova rukopisu (S05E04) |
||
więcej odcinków (3) | ||
2021 |
Mikuláš - Svatý mistr v obdarování (film telewizyjny) |
|
2016 |
Mendel - otec genetiky (film telewizyjny) |
|
2013 |
Dominikáni - řád bratří kazatelů (film telewizyjny) |
Operatorka
Dokumentalne | |
---|---|
2021 |
Mikuláš - Svatý mistr v obdarování (film telewizyjny) |
2013 |
Dominikáni - řád bratří kazatelů (film telewizyjny) |
Programy | |
---|---|
2006 |
Léta letí k andělům |
Gość
Programy | |
---|---|
2022 |
Talkshow Tomáše Magnuska |
2006 |
Léta letí k andělům |