Reżyseria:
Zdeněk ZelenkaScenariusz:
Zdeněk ZelenkaZdjęcia:
Jiří KolínMuzyka:
Jiří SvobodaObsada:
Roland Samek, Filip Moural, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Ladislav Mrkvička, Evelyna Steimarová, Petr Popelka, Jiří Strnad, Vlasta Fialová (więcej)Obsada
Roland Samek
Najlepsze filmy:
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Zločin a pokánie (1982) (film telewizyjny)
Saša (1983) (film telewizyjny)
Filip Moural
Najlepsze filmy:
Jsi falešný hráč (1986)
Iva Janžurová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ladislav Mrkvička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Evelyna Steimarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Lampy naftowe (1971)
Petr Popelka
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
L'affaire Dreyfus (1994) (serial)
Vojtěch, řečený sirotek (1989)
Jiří Strnad
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ta chwila, ten moment (1981)
Velký případ malého detektiva a policejního psa Kykýna (1982) (film telewizyjny)
Chlapi přece nepláčou (1979)
Vlasta Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Věra Tichánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Miriam Kantorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Václav Babka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Skradziony balon (1966)
Luděk Kopřiva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Signum laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (film telewizyjny)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Karel Vochoč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Jiří Tomek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Josef Kubíček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Lotrando a Zubejda (1996)
Zbyněk Honzík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Proč? (1987)
Levé křídlo (1983)
Filip Renč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Requiem pro panenku (1991)
Zdeněk Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ciemnoniebieski świat (2001)