Reżyseria:
Bartlett SherScenariusz:
J.T. RogersZdjęcia:
Janusz KamińskiObsada:
Ruth Wilson, Andrew Scott, Jeff Wilbusch, Salim Daw, Waleed Zuaiter, Igal Naor, Doval'e Glickman, Rotem Keinan, Itzik Cohen, Tobias Zilliacus, Sasson Gabai (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Film nakręcony na podstawie sztuki o tym samym tytule autorstwa J.T. Rogersa, przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach opowieść o tajnych negocjacjach między nieprzejednanymi wrogami. Obraz podąża za tajnymi zakulisowymi rozmowami, nieprawdopodobnymi przyjaźniami i sojuszami, jakie zawiązały się w małej, ale zaangażowanej grupie składającej się z Izraelczyków, Palestyńczyków oraz jednej norweskiej pary, które ostatecznie doprowadziły do podpisania Porozumień z Oslo w 1993 roku. (HBO)
(więcej)Obsada
Ruth Wilson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Panna Marple (2004) (serial)
Suite Française (2014)
Locke (2013)
Andrew Scott
Irlandia
Najlepsze filmy:
National Theatre Live: Vanya (2024) (nagranie teatralne)
Sherlock (2010) (serial) - aktor, m.a.
Szeregowiec Ryan (1998)
Jeff Wilbusch
Izrael
Najlepsze filmy:
Oslo (2021) (film telewizyjny)
Szechita (2022)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Salim Daw
Izrael
Najlepsze filmy:
The Promise (2011) (serial)
Butelka w morzu (2010)
Problémy prvního světa (2019)
Waleed Zuaiter
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Spotkanie (2007)
Omar (2013)
Weronika postanawia umrzeć (2009)
Igal Naor
Izrael
Najlepsze filmy:
Monachium (2005)
Clara Hakedosha (1996)
Maktub (2017)
Doval'e Glickman
Izrael
Najlepsze filmy:
Murer: Anatomie eines Prozesses (2018)
Duże złe wilki (2013)
Oslo (2021) (film telewizyjny)
Rotem Keinan
Izrael
Najlepsze filmy:
Golda (2023)
Rabin, ha'yom ha'akharon (2015)
Duże złe wilki (2013)
Itzik Cohen
Izrael
Najlepsze filmy:
Maktub (2017)
Sippur Gadol (2009)
Oslo (2021) (film telewizyjny)
Tobias Zilliacus
Finlandia
Najlepsze filmy:
Etulinjan edessä (2004)
Nousukausi (2003)
Oslo (2021) (film telewizyjny)
Sasson Gabai
Irak
Najlepsze filmy:
Viviane chce się rozwieść (2014)
Przyjeżdża orkiestra (2007)
Kiedy świnie mają skrzydła (2011)
Geraldine Alexander
Najlepsze filmy:
Jonathan Creek (1997) (serial)
Florence Nightingale (1985) (film telewizyjny)
Poirot (1989) (serial)
Karel Dobrý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Adam Vacula
Najlepsze filmy:
294 statečných (2022) (nagranie teatralne)
Bod obnovy (2023)
Bratři (2023)
Joachim Paul Assböck
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Pianista (2002)
Baader-Meinhof (2008)
Zdeňka Žádníková-Volencová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Rostislav Novák ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Jana Plodková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Němá tajemství (2023)
Butelki zwrotne (2007)
Natálie Gočíková
Czechy
Najlepsze filmy:
Oslo (2021) (film telewizyjny)