Twórcy:
Vanessa GazyZdjęcia:
Geoffrey HallObsada:
Christopher James Baker, BeBe Bettencourt, Rachael Blake, Dustin Clare, Martin Dingle Wall, Thom Green, Benedict Hardie, Claude Jabbour, Samuel Johnson (więcej)Odcinki(8)
Opisy(1)
Long buried secrets are dragged into the open as lives and deeds of local residents intersect over one fractured summer and its aftermath. (Stan.)
Obsada
Rachael Blake
Australia
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Suburban Shootout (2006) (serial)
The Prisoner (2009) (serial)
Dustin Clare
Australia
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Underbelly (2008) (serial)
Spartacus (2010) (serial)
Martin Dingle Wall
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Murder Call (1997) (serial)
Satisfaction (2007) (serial)
Thom Green
Najlepsze seriale:
Halo 4: Forward Unto Dawn (2012) (serial)
Akademia tańca (2010) (serial)
Camp (2013) (serial)
Benedict Hardie
Najlepsze seriale:
Mr Inbetween (2018) (serial)
Secret City (2016) (serial)
Childhood's End (2015) (serial)
Claude Jabbour
Najlepsze seriale:
Bezpaństwowcy (2020) (serial)
Nieuchwytni (2019) (serial)
Samuel Johnson
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Pacyfik (2010) (serial)
Wilfred (2007) (serial)
Geneviève Lemon
Australia
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Tajemnice Laketop (2013) (serial)
Always Greener (2001) (serial)
Keiynan Lonsdale
Australia
Najlepsze seriale:
Love, Victor (2020) (serial) - aktor, m.a.
Flash (2014) (serial) - aktor, m.a.
Legends of Tomorrow (2016) (serial)
Simon Lyndon
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Mystery Road: The Series (2018) (serial)
Brad McMurray
Australia
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Owieczki boże (2019) (serial)
Marzenia i koszmary (2006) (serial)
Hunter Page-Lochard
Australia
Najlepsze seriale:
Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013) (serial)
Patolog (2018) (serial)
Tidelands (2018) (serial)
Leeanna Walsman
Australia
Najlepsze seriale:
Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013) (serial)
Underbelly (2008) (serial)
Pacyfik (2010) (serial)
Alyla Browne
Najlepsze seriale:
Wszystkie kwiaty Alice Hart (2023) (serial)
Mr Inbetween (2018) (serial)
Dziewięcioro nieznajomych (2021) (serial)
Shakira Clanton
Najlepsze seriale:
Doctor Doctor (2016) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Mark Leonard Winter
Najlepsze seriale:
Pacyfik (2010) (serial)
Tajemnice Laketop (2013) (serial)
Pine Gap (2018) (serial)
Priscilla Doueihy
Najlepsze seriale:
Special Ops: Lioness (2023) (serial)
Cody Fern
Australia
Najlepsze seriale:
House of Cards (2013) (serial)
American Crime Story (2016) (serial)
American Horror Story (2011) (serial)