Reżyseria:
Zbyněk BrynychScenariusz:
Karel ValteraZdjęcia:
Jiří TarantíkMuzyka:
Ladislav ŠtaidlObsada:
Ilja Prachař, Jiří Adamíra, Regina Rázlová, Jan Přeučil, Vladimír Brabec, Jiří Kostka, Jiří Lábus, Antonín Hardt, Božena Böhmová, Jana Švandová (więcej)Obsada
Ilja Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Jiří Adamíra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Regina Rázlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Vladimír Brabec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jiří Kostka
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Boska Emma (1979)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Antonín Hardt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Božena Böhmová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Uroczystość żałobna (1969)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
I znów skacze przez kaluze (1970)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Vracenky (1990)
Helena Šimková-Malehová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Vrtkavý král (1974) (film telewizyjny)
Volání rodu (1977)
Osada gawronów (1977)
Vlastimil Fišar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Milan Riehs
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jiří Němeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Miroslav Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Václav Stýblo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Srebrny wiatr (1954)
Jiří Bruder
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Bohumil Vávra
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Adelheid (1969)
Jaroslav Radimecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Krwawym tropem (1969)
Prywatna burza (1967)
Karel Linc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poločas štěstí (1984)
Nevěsta (1970)
Posel úsvitu (1950)