Jawara! A Fashionable Judo Girl
Reżyseria:
森一浩Scenariusz:
Toshiki InoueZdjęcia:
Kin'ichi IshikawaMuzyka:
森英治Obsada:
Yūko Minaguchi, Ichirō Nagai, Yoshino Takamori, Akira Kamiya, Toshihiko Seki, Chafūrin, Yōko Matsuoka, Yumi Tōma, Masashi Sugawara, Yoku Shioya, Jun'ichi Kanemaru, Jun'ichi Sugawara (więcej)Obsada
Yūko Minaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kanon (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ichirō Nagai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yoshino Takamori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Akira Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chafūrin
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Yōko Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Masashi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Yoku Shioya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Jun'ichi Kanemaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Jun'ichi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Toshiharu Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Naoki Makishima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Miyuki Ichijō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Monster (2004) (serial)
Blood+ (2005) (serial)
Takashi Taguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Aruno Tahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Minoru Inaba
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mononoke (2007) (serial)