Jawara! A Fashionable Judo Girl
Reżyseria:
Youei FujiwaraScenariusz:
Hiroyuki KawasakiZdjęcia:
Kin'ichi IshikawaMuzyka:
森英治Obsada:
Yūko Minaguchi, Ichirō Nagai, Toshihiko Seki, Yoshino Takamori, Akira Kamiya, Masashi Sugawara, Chiyoko Kawashima, 岡部政明, Hōchū Ōtsuka, Toku Nishio, Mie Azuma, Mie Suzuki, Shouko Saito, Yumi Tōma (więcej)Obsada
Yūko Minaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kanon (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ichirō Nagai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yoshino Takamori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Akira Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Masashi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Chiyoko Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
岡部政明
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šin Lupin sansei (1977) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Toku Nishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Mie Azuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Micubači Mája no bóken (1975) (serial)
Mie Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Captain Cubasa (1983) (serial)
Shouko Saito
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Minoru Inaba
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Fushigi Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
s.CRY.ed (2001) (serial)
Hirohiko Kakegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Naoki Makishima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kei Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Júri!!! on ICE (2016) (serial)
Mari Mashiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)