Jawara! A Fashionable Judo Girl
Reżyseria:
Youei FujiwaraScenariusz:
Yoshiyuki SugaZdjęcia:
Takeshi FukudaMuzyka:
森英治Obsada:
Yūko Minaguchi, Ichirō Nagai, Toshihiko Seki, Chiyoko Kawashima, Miyuki Ichijō, Hōchū Ōtsuka, Mie Suzuki, Yumi Tōma, Shouko Saito, Masashi Sugawara, Atsuko Mine, Yūko Mizutani, Ako Mayama (więcej)Obsada
Yūko Minaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kanon (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ichirō Nagai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chiyoko Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Miyuki Ichijō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Monster (2004) (serial)
Blood+ (2005) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mie Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Captain Cubasa (1983) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Shouko Saito
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Masashi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Atsuko Mine
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Yūko Mizutani
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ako Mayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yuzuru Fujimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Saburó Kamei
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Naoki Bandō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Naoki Makishima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Runa Akiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Micubači Mája no bóken (1975) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)