Šókóši Cedie
Animowany / Familijny / Dramat
Japonia,
1988, 24 min
Scenariusz:
Fumio IshimoriZdjęcia:
Toshiaki MoritaMuzyka:
Koichi MoritaObsada:
折笠愛, 宗形智子, Takeshi Watabe, Kōichi Kitamura, Osamu Saka, Mitsuko Horie, Eiko Yamada, Bin Shimada, Daisuke Gōri, Keiko Han, Mine Eken, Yoshino Ōtori, Yû Shimaka, Kinryū ArimotoObsada
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
宗形智子
Japonia
Najlepsze seriale:
Versailles no bara (1979) (serial)
El Cazador de la bruja (2007) (serial)
Lodoss-tó senki (1990) (serial)
Takeshi Watabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kōichi Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Osamu Saka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Mitsuko Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial) - aktor, narrator
Šigurui (2007) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Eiko Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Bin Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Keiko Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mine Eken
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Alps no šódžo Heidi (1974) (serial)
Micubači Mája no bóken (1975) (serial)
Yoshino Ōtori
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yû Shimaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)