Princess Sara
Scenariusz:
Ryūzō NakanishiZdjęcia:
Toshiaki MoritaMuzyka:
Yasuo HiguchiObsada:
Sumi Shimamoto, Taeko Nakanishi, 坂本千夏, Eiko Yamada, Naoko Watanabe, Maki Yaosaka, 飯塚はるみ, Run Sasaki, Mie Suzuki, Yuri Nashiwa, Asami Mukaidono, Daisuke Gōri, Shūsei Nakamura, Yūsaku Yara, Atsuko Mine (więcej)Obsada
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Taeko Nakanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Candy Candy (1976) (serial) - aktor, narrator
Taotao Ehonkan: Sekai Doubutsubanashi (1983) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
坂本千夏
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Eiko Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Naoko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Maki Yaosaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Run Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Nils no fušigi na tabi (1980) (serial)
Urusei jacura (1981) (serial)
Mie Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Captain Cubasa (1983) (serial)
Yuri Nashiwa
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Urusei jacura (1981) (serial)
Asami Mukaidono
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shūsei Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Yūsaku Yara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial) - aktor, narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Atsuko Mine
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Chieko Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Tomie Kataoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Hideyuki Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)