Ueki no hósoku
Scenariusz:
Satoru NishizonoMuzyka:
Akifumi TadaObsada:
Romi Paku, Tomoko Kawakami, Mitsuki Saiga, Kishō Taniyama, Katsumi Toriumi, Mamiko Noto, Mayumi Yamaguchi, Chikao Ohtsuka, Yumiko Kobayashi, Shō Hayami, Kōji Ishii, Ken Narita, Harumi Sakurai (więcej)Opisy(1)
Ueki's fight with Kuro comes to an abrupt end when Kamui Rosso takes him out. (Crunchyroll)
Obsada
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mitsuki Saiga
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Katsumi Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mayumi Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
NANA (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Chikao Ohtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Shō Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Harumi Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Yūsei Oda
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Charlotte (2015) (serial)
Dragon Ball Super (2015) (serial)
Chiro Kanzaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Spiral: Suiri no kizuna (2002) (serial)
Suki na mono wa suki dakara šó ga nai!! (2005) (serial)
Saki (2009) (serial)
Takayuki Doka
Japonia
Najlepsze seriale:
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Amaenaide jo!! (2005) (serial)
Kōsuke Takaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Mika Otake
Japonia
Najlepsze seriale:
Spiral: Suiri no kizuna (2002) (serial)