Reżyseria:
Antonín VomáčkaScenariusz:
Aleš UlmWykonawca:
David Prachař (prezenter), Kateřina Macháčková, Michal Viewegh, Zdena Hadrbolcová, Iva Pekárková, Ivo Šmoldas, Václav Vydra nejml., Jiří Čapka, Ladislav Potměšil, Alexandra Berková (więcej)Występują
David Prachař (prezenter)
Czechosłowacja
Kateřina Macháčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Rusalka (1975) (film telewizyjny)
Netopýr (1981) (film telewizyjny)
Michal Viewegh
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Do Czech razy sztuka (2008)
Definice lásky (2012) (film telewizyjny)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Iva Pekárková
Czechosłowacja
Ivo Šmoldas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kolotoč (2007) (film telewizyjny)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Václav Vydra nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Jiří Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Alexandra Berková
Czechosłowacja
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Kamila Špráchalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Třináctery hodiny (1990) (film telewizyjny)
Kateřina Lojdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Ďábel v Praze (1996) (serial)
Masaryk (2016)
Jiří Suchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (koncert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Jitka Molavcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Skowronki na uwięzi (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (kompilacja wideo)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Jiří Žáček
Czechosłowacja