Odcinki(10)
-
Dodo (E01)
-
Som milionár (E02)
-
Hlavne byť nenápadný (E03)
-
Vysnívaný dom (E04)
-
Vojna Piltzovcov (E05)
-
Podozrivý Dodo (E06)
-
Starí psi na stope (E07)
-
Stavebniny na predaj (E08)
-
V mene Pána (E09)
-
Simonka rodí! (E10)
Obsada
Ľuboš Kostelný
Czechosłowacja
Dušan Jamrich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Zuzana Porubjaková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Klamstvo (2023) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
František Beleš
Słowacja
Najlepsze seriale:
Pán profesor (2020) (serial)
Šťastná rybka (2022) (serial)
Záchranári (2019) (serial)
Kristína Palonder Greppelová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Šťastná rybka (2022) (serial)
Einstein (2023) (serial)
Marcel Ochránek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Daniel Fischer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Websterovci (2017) (serial)
Ivana Kubáčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Karolína Kubánková
Najlepsze seriale:
Šťastná rybka (2022) (serial)
Prázdniny (2017) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Petra Dubayová
Słowacja
David Krajčík
Najlepsze seriale:
Šťastná rybka (2022) (serial)
Superhrdinovia (2014) (serial)
Naši (2016) (serial)
Ida Rapaičová
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Nikto nie je doma (1972) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Tajomný ostrov (1984) (serial)
Juraj Hrčka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ráchel Šoltésová
Słowacja
Najlepsze seriale:
Druhá šanca (2022) (serial)
Pán profesor (2020) (serial)
Dunaj, k vašim službám (2023) (serial)
Nikoleta Kupčíková
Słowacja
Najlepsze seriale:
Pán profesor (2020) (serial)
Susedia (2006) (serial)
Šťastná rybka (2022) (serial)
Oľga Belešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Websterovci (2017) (serial)
Mimi a Líza (2011) (serial)
Slávka Halčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Útěk do Budína (2003) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Milenky (2018) (serial)
Juraj Predmerský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Na baňu klopajú (1981) (serial)
Chlapec a pes (1989) (serial)
Lukáš Dóza
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Renáta Rundová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Šťastná rybka (2022) (serial)
Prázdniny (2017) (serial)