Akahori gedó hour rabuge
Oogui Wars Da! Love Pheromone! / Aku no Housoukyoku Nottori Daisakusen! (E08)
(odcinek)- 大食いウォーズだ! ラブフェロモン! / 悪の放送局乗っ取り大作戦! (więcej)
Scenariusz:
Takashi IfukubeZdjęcia:
Atsushi NakayamaMuzyka:
Harukichi YamamotoObsada:
Ai Shimizu, Kaoru Sasajima, Tomokazu Seki, Atsuko Enomoto, Mai Kadowaki, Tsubasa Otomiya, Kanako Kondou, Shion Hirota, Yuki Matsuoka, Mai Nakahara, Asami Sanada, Toshihiko Seki, Miki Nagasawa (więcej)Obsada
Ai Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Kaoru Sasajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Major (2004) (serial)
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Atsuko Enomoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mai Kadowaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Tsubasa Otomiya
Japonia
Kanako Kondou
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Mawaru Penguindrum (2011) (serial)
Accel World (2012) (serial)
Shion Hirota
Japonia
Najlepsze seriale:
Sekaiiči hacukoi (2011) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Karin (2005) (serial)
Yuki Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Asami Sanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Miki Nagasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Satoru Akahori
Japonia
Yūko Mizutani
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Tomoyuki Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Mina Motoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginban Kaleidoscope (2005) (serial)
Bokusacu tenši Dokuro-čan (2005) (serial)
D.N. Angel (2003) (serial)