1. MISE
Dramat
Czechy,
2022, 1 h
Reżyseria:
Vojtěch MoravecZdjęcia:
Vladimír MatoušekMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Marek Němec, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Roman Zach, Igor Chmela, Pavel Řezníček, Adéla Gondíková, Amelie Pokorná, Sandra Nováková, Ondřej Rychlý, Radúz Mácha, Libor Matouš, Sára Rychlíková (więcej)Obsada
Michaela Ničová
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Jessica Bechyňová
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Guru (2022) (serial)
Petra Hobzová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Horákovi (2006) (serial)
Miroslav Sabadin
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Co by kdyby? (2018) (serial)
Skvrna (2019) (serial)
Josef Zýka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Kateřina Petrová
Najlepsze seriale:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Karetka 2 (2013) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Michala Cyrani
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Osada (2021) (serial)
Světlu vstříc (2018) (serial)
Zdeněk Podhůrský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Dana Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Božena (2021) (serial)
Heda Pacnerová
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Tomáš Kořének
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Kateřina Pechová
Czechy
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Patrik Hrabák
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)