Reżyseria:
Karel SmyczekScenariusz:
Václav ŠašekZdjęcia:
Petr PolákMuzyka:
Zbyněk MatějůObsada:
Josef Somr, Ondřej Vetchý, Petr Nárožný, Vilma Cibulková, Zdeněk Srstka, Barbora Srncová, Petr Brukner, Naďa Konvalinková, Jiří Hálek, Josef Kubíček, Jan Hraběta, Klára Oltová, Stanislav Zindulka (więcej)Obsada
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ondřej Vetchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Petr Nárožný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (teledysk)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slečna Julie (1999) (nagranie teatralne)
Zdeněk Srstka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Lemoniadowy Joe (1964)
Barbora Srncová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Utopím si ho sám (1989) (film telewizyjny)
Lotrando a Zubejda (1996)
Krajina s nábytkem (1986)
Petr Brukner
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dobytí severního pólu (2006) (nagranie teatralne)
Záskok (1997) (nagranie teatralne)
Dobytí severního pólu (1987) (nagranie teatralne)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Jiří Hálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Josef Kubíček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Lotrando a Zubejda (1996)
Jan Hraběta
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (nagranie teatralne)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (nagranie teatralne)
Akt (1997) (nagranie teatralne)
Klára Oltová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Jaroslava Hanušová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Requiem pro panenku (1991)
Oběti (1999) (serial)
Małe sekrety (2002)
Veronika Žilková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serial)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Miroslav Šnajdr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Czerwona linia (2018) (serial)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Eva Holubová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Racek (1996) (nagranie teatralne)
Jitka Schneiderová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Samotni (2000)
Ďáblova lest (2009) (serial)