Scenariusz:
Jiří FriedZdjęcia:
Alois NožičkaObsada:
Václav Postránecký, Tereza Pokorná-Herzová, Eduard Cupák, Jiří Ornest, Zdeněk Martínek, Rudolf Hrušínský ml., Zuzana Bydžovská, Marie Málková, Taťjana Medvecká, Bořivoj Navrátil, Boris Rösner (więcej)Obsada
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Tereza Pokorná-Herzová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Starožitníkův krám (1980) (film telewizyjny)
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jiří Ornest
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Racek (1996) (nagranie teatralne)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Zdeněk Martínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Melduję posłusznie! (1957)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Rudolf Hrušínský ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Zuzana Bydžovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Marie Málková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Piorun kulisty (1978)
Běsi (2008) (nagranie teatralne)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Bořivoj Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Boris Rösner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Markéta Fišerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krajina s nábytkem (1986)
O štěstí a kráse (1986) (film telewizyjny)
Jako listy jednoho stromu (1979) (film telewizyjny)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Stanislava Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Dana Batulková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhadná paní Savageová (1997) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Trampoty pana Humbla (1997) (film telewizyjny)