Reżyseria:
Artur KaiserZdjęcia:
Marek JíchaObsada:
Jan Přeučil, Tomáš Matonoha, Jiří Ployhar ml., Miroslav Šimůnek, Jiří Maryško, Marie Tomsová, Hana Gregorová, Petr Batěk, Barbora Mottlová, Radim Fiala (więcej)Obsada
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Tomáš Matonoha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dzikie pszczoły (2001)
Probudím se včera (2012)
Jiří Ployhar ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Casino Royale (2006)
Tristan i Izolda (2006)
Slečna Julie (2005) (film telewizyjny)
Jiří Maryško
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zkrocení zlé ženy (2016) (nagranie teatralne)
Volha (2023) (serial)
Uśmiechy smutnych mężczyzn (2018)
Marie Tomsová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ecce Constantia (1992) (film telewizyjny)
Vraždy a něžnosti (1999) (film telewizyjny)
Słońce, siano i parę razy po gębie (1989)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Petr Batěk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
FAMU v kině 02 (2021)
Cejch (2016) (nagranie teatralne)
Barbora Mottlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gangster Ka (2015)
Gangster Ka: Afričan (2015)
Jue zhan shi shen (2017)
Radim Fiala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Oldřich Kaiser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Bruno Wolf
Najlepsze filmy:
Cirkus Maximum (2022)
Marian Roden
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Michal Rovňák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Vlakári (1988)
Spoveď (1994) (film telewizyjny)
Kateřina Lojdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Ďábel v Praze (1996) (serial)
Masaryk (2016)
Pavel Rímský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Lucie Benešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Povodeň (2005) (film telewizyjny)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (film telewizyjny)
Blázni a děvčátka (1989)
Jiří Petrášek
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Cirkus Maximum (2022)
Zdeněk Rohlíček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Celebrity s. r. o. (2007) (nagranie teatralne)
Měsíc nad Buffalem (2007) (nagranie teatralne)
Lucia Siposová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Teorie tygra (2016)
Piargi (2022)
Rozmowy z Masarykiem (2018)