Reżyseria:
Jiří BělkaScenariusz:
Vladislav ČejchanZdjęcia:
Vladimír OpletalMuzyka:
Jiří SvobodaObsada:
Eduard Cupák, Milena Dvorská, Otakar Brousek st., Oldřich Slavík, Zdena Hadrbolcová, Stanislava Strobachová, Libuše Přichystalová, Steva Maršálek, Ladislav Lakomý, Jaroslav Rava, Otakar Dadák (więcej)Obsada
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Milena Dvorská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Był sobie król (1954)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Oldřich Slavík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Tichá bolest (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Stanislava Strobachová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mephisto (1981)
Szalona Barbara (1949)
Pasáček z doliny (1983)
Libuše Přichystalová
Najlepsze filmy:
Svědek času (1988) (film telewizyjny)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (film telewizyjny)
Steva Maršálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Na kometě (1970)
Stíny horkého léta (1977)
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Jaroslav Rava
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Veliká stavba (1993) (film telewizyjny)
Stopy zločinu: Jak zemřela Tereza (1985) (film telewizyjny)
Otakar Dadák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Zdena Herfortová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Niczego nie żałuję (2007)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jiří Dušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Svědek času (1988) (film telewizyjny)
Případ Salieri (1991) (film telewizyjny)
Josef Langmiler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Josef Karlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Ludmila Slancová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Strýčkův sen (1971) (film telewizyjny)
Komtesa Mary (1983) (film telewizyjny)
Alois Liškutín
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Postrzyżyny (1980)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jiří Tomek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Jaroslav Dufek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Zamach (1964)
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)