Scenariusz:
Jörg Brückner, Walter Kärger, Sabine Vogt, Stephanie Krenzler, Richard Mackenrodt (więcej)Obsada:
Sylvia Leifheit, Dirk Galuba, Markus Majowski, Katrin Lux, Wolf Roth, Nina Proll, Jessica Stockmann, Jim Boeven, Helmut Berger, Jessica Boehrs, Martin Gruber, Marco Girnth, Reiner Schöne (więcej)Serie(2) / Odcinki(39)
Obsada
Frank Kessler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dreileben (2011) (serial)
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Bülent Sharif
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Sabine Oberhorner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Hubert und Staller (2011) (serial)
Frühling (2011) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Michael Gahr
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sven Thiemann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Küstenwache (1997) (serial)
Fabian Harloff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Sven Kramer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Martin Semmelrogge
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Das Boot (1985) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Cornelia Lippert
Niemcy
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Leon Boden
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Janine Kunze
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Briefe von Felix - Ein Hase auf Weltreise (2002) (serial)
Torsten Hammann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
The Team (2015) (serial)
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Matthias Beier
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Bruno Dietrich
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
La Belle Anglaise (1988) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Cornelia Corba
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Caroline Grothgar
Austria
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Hauptstadtrevier (2012) (serial)
Uli Krohm
Niemcy
Najlepsze seriale:
Gladbeck (2018) (serial)
Kid Cosmic (2021) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Oliver Sauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Yasmina Filali
Francja
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Robert Jarczyk
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)