Zdjęcia:
Daniel AdamMuzyka:
Jiří HájekObsada:
Monika Hilmerová, Simona Zmrzlá, Martin Hofmann, Michal Suchánek, Patrik Děrgel, Martina Jindrová, Pavel Soukup, Pavel Řezníček, David Máj, Barbara Lukešová, Kristýna Badinková Nováková (więcej)Odcinki(8)
-
Divoženka (S03E01)
-
Špatná parta (S03E02)
-
Dokud nás smrt nerozdělí (S03E03)
-
Zmizelá (S03E04)
-
Správná ženská (S03E05)
-
Rukojmí (S03E06)
-
Na okraji (S03E07)
-
V kruhu rodinném (S03E08)
Obsada
Monika Hilmerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Druhá šanca (2022) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Ako divé husi (2000) (serial)
Simona Zmrzlá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Martin Hofmann
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Patrik Děrgel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Martina Jindrová
Czechy
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
TBH (2022) (serial)
Případy mimořádné Marty (2022) (serial)
Pavel Soukup
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Černí andělé (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Pavel Řezníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
David Máj
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Barbara Lukešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kristýna Badinková Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škola za školou (1981) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Ivana Andrlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Létající Čestmír (1983) (serial)
Pavla Gajdošíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Jan Šťastný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Robert Mikluš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Marek Daniel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Martina Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Monika Zoubková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)