Uta No Prince Sama - Madži Love Revolutions (2015) (seria)
Reżyseria:
Makoto HoshinoScenariusz:
Tomoko KonparuZdjęcia:
Mutsumi UsudaObsada:
Takuma Terashima, Jun'ichi Suwabe, Mamoru Miyano, Ken'ichi Suzumura, Miyuki Sawashiro, Kishō Taniyama, Hiro Shimono, Kōsuke Toriumi, Tomoaki Maeno, Kōji Yusa, Shōtarō Morikubo, Tatsuhisa Suzuki (więcej)Obsada
Takuma Terashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ore dake Level Up na Ken (2024) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hiro Shimono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Tomoaki Maeno
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kōji Yusa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tatsuhisa Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Shōta Aoi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kono Oto Tomare! Sounds of Life (2019) (serial)
Óšicu kjóši Heine (2017) (serial)
Dead Mount Death Play (2023) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Fuko Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Angel Beats (2010) (serial)
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
Džinrui wa suitai šimašita (2012) (serial)
Asuka Shinomiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fairy Tail (2009) (serial)
Jama no susume (2013) (serial)
Uta No Prince Sama (2011) (serial)
Sô Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Kami-sama hadžimemašita (2012) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)