Der letzte Zeuge - Season 3 (2000) (seria)
Reżyseria:
Bernhard StephanScenariusz:
Gregor EdelmannZdjęcia:
Frank BrühneMuzyka:
Günther FischerObsada:
Ulrich Mühe, Gesine Cukrowski, Jörg Gudzuhn, Theresa Scholze, Uta Schorn, Claudia Messner, Mila Bruk, Reiner Heise, Peter Ketnath, Torben Liebrecht, Markus Majowski, Volker Ranisch, Hartmut Reck (więcej)Obsada
Ulrich Mühe
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Gesine Cukrowski
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Jörg Gudzuhn
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Theresa Scholze
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Uta Schorn
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Claudia Messner
Austria
Najlepsze seriale:
Fantômas (1980) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Mila Bruk
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Reiner Heise
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Im Angesicht des Verbrechens (2010) (serial)
Peter Ketnath
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Torben Liebrecht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
Altered Carbon (2018) (serial)
X Company (2015) (serial)
Markus Majowski
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Volker Ranisch
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Hartmut Reck
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (serial)
Götz Schubert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Achim Wolff
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Manfred Zapatka
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Fabrik der Offiziere (1989) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sophie Adell
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Renate Schroeter
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Castaway (1974) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Gennadiy Vengerov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Prawdziwa historia rodu Borgiów (2011) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Antonio Wannek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Berlińskie psy (2018) (serial)
Schimanski (1997) (serial)